طراحی سایت

قدم اول برای ورود به دنیای دیجیتال

چرا طراحی سایت ؟ با پیشرفت تکنولوژی و فراگیرشدن فضای مجازی ، بازارها و بسترهای جدید برای اعلام حضور و گسترش کسب و کار افراد فراهم شده است. اولین قدم برای ورود به دنیای دیجیتال مارکتینگ ، طراحی سایت می باشد که به برند شما کمک می کند در بازار آنلاین به رقابت بپردازید. ضرورت و اهمیت طراحی سایت و داشتن وب سایتی با کیفیت با طراحی زیبا و سریع برای کسب و کارها بر کسی پوشیده نیست. با طراحی سایت جذاب می توان این اطمینان را حاصل نمود که در مسیر دنیای دیجیتال مارکتینگ به درستی گام برداشته اید.طراحی سایت دقیقا همان راه اندازی شعبه دیگری از کسب و کار شما در فضای مجازی است.

برای دریافت مشاوره طراحی سایت و یا سفارش طراحی سایت  فرم زیر را تکمیل نمایید.

طراحی سایت اینترنتی

شعبه آنلاین کسب و کار خود را ایجاد کنید

برای اینکه بتوانید کسب و کار خود را آنلاین کنید بایستی اولین قدم را بردارید و آن چیزی جز “طراحی سایت” نیست.شرکت دیجیتال مارکتینگ دانش نوین با داشتن سالها تجربه میتواند در طراحی سایت شرکتی ، طراحی سایت شخصی ، طراحی سایت فروشگاهی و هر نوع طراحی سایتی که شما لازم دارید به بهترین شکل شما را یاری کند . کافی ست شما نیازهای خود را برای ما بازگو کنید تا کارشناسان طراحی وب سایت ما با بررسی نیازها و استفاده از به روزترین تکنولوژی های طراحی سایت اینترنتی در کم ترین زمان برای شما سایتی مناسب و خلاقانه طراحی نمایند.

برای دریافت مشاوره طراحی سایت و یا سفارش طراحی سایت  فرم زیر را تکمیل نمایید .

طراحی سایت تک صفحه

برای کسب و کارهایی که به دنبال داشتن سایتی ساده بدون هیچ گونه پیچیدگی در کم ترین زمان هستند، پیشنهاد می گردد.

طراحی واکنشگرا(رسپانسیو)

در هر صفحه نمایش با توجه به اندازه آن، ساختار سایتی متفاوت و متناسب با اندازه صفحه نمایش داشته باشید

طراحی سایت فلت و دو بعدی

در طراحی سایت فلت و دو بعدی از طراحی گرافیکی ساده و جذاب برای سایت شما استفاده می گردد

آیا مدیریت یک سایت نیاز به دانش خاصی دارد؟

بله و ما این کار را به صورت رایگان برای شما انجام خواهیم داد، مگر در صورتی که شما خود از قبل با مدیریت وبسایت آشنایی داشته باشید.آموزش حضوری بنا به نیاز مشتری در محل دفتر ما قابل انجام خواهد بود.

×

Powered by WhatsApp Chat

× مشاوره با ما